O NASZYM SKLEPIE

E-investments to prężnie działająca i rozwijająca się firma w branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy się w sprzedaży dekoracji na: Śluby, wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny dla dużych i małych, narodziny, chrzest, komunia, walentynki, halloween, Sylwestra oraz karnawał. Zakupy u nas najlepiej określają trzy słowa: tanio, szybko i bezpiecznie! Od początku swojej działalności staramy się uważnie słuchać uwag naszych klientów. Zależy nam na tym, abyś ze współpracy z nami zawsze był w pełni zadowolony. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych produktów lub usług, daj nam znać. Dzięki Tobie będziemy jeszcze lepsi.

REGULAMIN

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 10 dni od daty otrzymania towaru.

Zwroty: Zwracany towar prosimy odesłać na adres firmy. Do paczki prosimy dołączyć pisemną informację z nr konta na które ma zostać zwrócona cena zwróconego przedmiotu. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy natomiast kosztów odesłania do nas towaru. Nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem. Dobrze zapakuj zwracany towar.

pobierz formularz zwrotu

Reklamacje: Jeżeli otrzymałeś produkt inny niż zamawiałeś zanim cokolwiek zrobisz skontaktuj się z nami, jesteśmy tylko ludźmi i nam również przytrafiają się pomyłki. Towar wymienimy na prawidłowy, pokryjemy również koszty wysyłki. Jeżeli otrzymałeś wadliwy produkt skontaktuj się z nami. Natomiast uszkodzony przedmiot należy odesłać na nasz adres wraz z formularzem reklamacji. W przypadku braku danego towaru proponujemy inny znajdujący się w naszym asortymencie lub zwracamy pieniądze.

pobierz formularz zwrotu

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Firmy e–Investment. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu zamówienia na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. /Dz.U. nr 133, poz.883/. Dane te nie będą udostępniane ani przetwarzane w żaden inny sposób. Złożenie zamówienia jest również jednoznaczne ze zgodą na wykorzystywanie przez Firmę E-investments elektronicznych środków komunikacji w celu informowania osoby Kupującej o oferowanych produktach oraz ofertach specjalnych zgodnie z ustawą z dnia 18.lipca.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną /Dz. U. z 2002r. nr 44, poz.1204 z późn.zm./. Firma e-Investments zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O Ochronie Danych Osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci Firmy E-investments mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawy bądź do zaprzestania ich wykorzystywania. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o Ochronie Praw Konsumentów oraz o Ochronie Danych Osobowych.